Naruto Forum

Nowo powstające forum o Naruto.

Ogłoszenie

Nowe forum o naruto :) logujcie sie i nie zniechecac sie małą liczbą userow/postów bo jeszcze to forum sie rozkreci

#1 2010-02-12 20:47:28

 Yamato Uzumaki

http://img402.imageshack.us/img402/7734/lolqo4.pngGenin

Skąd: Konoha
Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 103
Punktów :   -1 
WWW

Bronie

Spis broni
Samehada-Jest to potężny bardzo rzadko spotykany miecz który posiada w "Naruto" tylko Kisame.Miecz ten pochłania czakrę potrzebną do wykonania jakiegokolwiek justsu,gdy kisame atakuje swoim Samehada odbiera przeciwnikowi energię i sprawia iż przeciwnik nie może już dalej efektownie i skutecznie atakować.Somehada jest bronią która uznaje tylko Kisame jako swojego właściciela np:gdy Gai zabrał miecz Kisame zaraz z jego rękojeści wysunęły się kolce i raniły Gai'a w dłonie.Co jest najdziwniejsze miecz ten nie tnie jak inne zwyczajne miecze tylko rozszarpuję skóre przeciwnika. Smile

Flet-Bardzo ciekawa bron a zarazem dziwna.Ale nigdy nie wierzcie pozorami ta broń może zabić.Flet działa mniejwięcej tak.Gdy użytkownik na nim gra używając chakry wytwarza iluzje(genjutsu).Znaną nam artystką grającą na flecie jest Tayuya, która dodatkowo za pomocą pogrzebowych melodii była w stanie kontrolować 3 przyzwane muzyczne stwory.Jednakze aby używać tego typu broni trzeba umieć grać na flecie różne melodie.Szczerze mówiąc to jedna z najniebezpieczniejszych broni w Anime.Prawdopodobnie jest to w pewnym sensie kekke-genkai użytkownika.Z nikomych źródeł dowiedziałem się że nie każdy moze grać na tym flecie i że w wytwarzanych przez flet genjutsu można na prawdę zginąć.

Kusanagi- jest to legendarny miecz, którego posiadaczem był Orochimaru. Wartość tego miecza można uznać za wielką bowiem sam ninja - wąż trzymał legendarny miecz wewnątrz swego ciała. Trzymanie miecza w ciele nie było niczym trudnym dla Orochimaru bowiem był on spokrewniony z wężami oraz połykaczami mieczy z cyrku. Z czasem i Sasuke dostał Kusanagi.

Miecz Hayate-Ostrze Gekko Hayate, które stosował w swoich technik. Jest to bardzo wytrzymały oręż, który z łatwością może przecinać grube warstwy. Jest to jedna z nielicznych katan, jakie można w serii spotkać.

Łańcuch-Ciężki, zawierający dodatkowo odpowiednie ostre ostrza łańcuch jest używany przez shinobich z Wioski Ukrytej Mgły. Bardzo skuteczny przeciw pojedynczemu przeciwnikowi. Technika walki łańcuchem polega na oplątaniu nim wroga, a następnie poszatkowanie go na kawałki poprzez zaciskanie go wokół ofiary.

Makibishi - to małe "gwiazdki" a raczej coś na zasadzie pinezek.
Stosowane zazwyczaj przy ucieczce, sypie się je pod nogi wroga aby utrudnić mu pościg można je zatruć aby jeszcze bardziej zaszkodzić przeciwnikowi
można także rzucić granat dymny a w dym Makibishi dzięki czemu przeciwnik wbiegnie ślepo w dym a jednocześnie w Makibishi...
Używają... Zetsu

Demon Wind Shuriken to najsilniejsza broń ninja.Żeby dobrze sie nią posługiwać trzeba dobrze wyćwiczyć nadgarstek.Shuriken ten jest bardzo duży i składany jest szybki i zadaje bardzo dużo bólu.

Wybuchowa glina to narzędzie stosowane wyłącznie przez Deidarę. Gdy zmieszamy ją z własną chakrą, będziemy mogli kontrolować czas jej wybuchu oraz ożywiać ulepine z niej zwierzęta. Gdy z gliny zostaną uformowane zwierzęta Deidara ożywia je, a one same ścigają przeciwnika. Gdy juz go dopadną przeciwnik nie ma szans na ucieczkę. Wybuchając niosą haos i zniszczenie, a w większości przypadkach śmierć.

Parasole sa uzywane przez shinobi z wioski Deszczu.
Sa one z drewna z otworami po bokach w nich umieszczamy senbony zatrutealbo zwykle.Sluza rownierz jako dodatki do jutsu .
Albo jako tarcze na bron miotana

Hayate-Geko używał swojego miecza do swoich jutsu.Miecz ten był jedną z najszilniejszych katan w 1 serii.Była on zbudowana najprawdopodobniej z najlepszego metalu na świecie.Miecz przystosowany był do mocnych i głębokich cięć.Czy to tą kataną zabili Hayate ?

Karasu w tłumaczeniu (j.jap. >>> j.pol.) oznacza Kruka.Chociaż lalka wygląda jak "menel"...Nieuczesane włosy,Stara szmata zakrywająca cały mechanizm i te cztery brudne odnogi, jak to wygląda O.o Po za tym Kankuro nosi swoją marionetkę w fikuśnym tobołku...Jak to jest zrobione ? Po prostu lalka owinięta jest bandażem od "stóp do połowy włosów". Jeśli chodzi o samo używanie lalki w walce (Oprucz jutsu przeraź się moim wyglądem xD) to ma pare niespodzianek o których warto napisać ; Po pierwsze Karasu ma bardzo długie mocne odnuża którymi może zgnieść przeciwnika ; Po drugie z brzucha naszego wielmożnego Kruka "wychodzi" sześć, zakrzywionych (nazwijcie jak chcecie) sztylecików ; Po trzecie z "buzi" marionetki Kankuro może wypuszczać trujący dym...Podsumowując Karasu to sterowany na odległość robot kucheny.Ubije ci danie,Pokroi i Zakonserwuje...Smacznego !!!

Kunai to podstawowa broń każdego shinobi. Niewielki, za to praktyczny i przydatny sztylet, który w rękach dobrze wyszkolonego wojownika jest niezwykle niebezpieczny. Może być używany do walki bezpośredniej (pchnięcia, rozcięcia), na dystans (dobrze wymierzonym rzutem można upośledzić przeciwnika na całe życie lub zabić) lub do "cichego zabójstwa" (tradycyjne poderżnięcie gardła Wink). Używany prawie przez wszystkich shinobi w "Naruto".

Wachlarz-Jest to broń używana w walce przez Temari. Używa go do zatrzymywania każdej broni miotanej np.: kunai, shuriken itd. Na wachlarzu są namalowane trzy koła. kiedy przeciwnik zobaczy je wszystkie, to znaczy, że Temari chce zakończyć walkę. Im Temari szerzej go otworzy, tym większą dysponuje siłą. Na tym wachlarzu można sobie również polatać (widzimy to w walca Temari vs TenTen). Jest to ulubiona broń Temari.

Dwa krótkie sztylety jednego z członków organizacji " Siedmiu Mistrzów Miecza Ukrytej Mgły" - Raigi.
Sztylety te są nasączone naturą chakry Raiton. Nie nadają sie one do ataków z bliska.
Mają one inne zastosowanie z dziedzinie walki. Mianowicie Raiga używa sztyletów to wysyłania piorunów w przeciwnika.

Wybuchowa kartka-Jest to kawałek papieru, na którym jest zapisana pieczęć. Można powiedzieć, że jest to bomba, która wybucha po określonym czasie. Przydatna w czasie walki, można ją przyczepić nie zauważalnie do przeciwnika. Często przyczepia się ją do kunaia, z czego powstaje wybuchowy kunai.

Kosa Hidana-Hidan to jeden z członków Akatsuki.Włada on swą bronią bardzo dobrze.Jest tą bronią mianowicie jego kosa.Ma on trzy ostrza.Ciekawostką jest że zawsze ostrza kosy są w krwi.Hidan używa jutsu związanych z użytkiem swego asortymentu.Jest to bardzo nietypowa broń.Wiadome mi jest że Hidan należał do pewnej (jeśli można to tak nazwać) organizacji.Czczono tam pewnego boga.Jeśli patrzeć ze strony wiary to kosa Hidana jest pewnym elementem jego wiary.Jednym z zastosowań broni jest rzucanie nią na odległość.Prawdopodobnie Hidan walczy kosą w specjalnych przypadkach.Broń Hidana jest także przedłóżana specjalnym sznurem.Nie wiadamo na jakiej zasadzie Hidan walczy swojim atrybutem.Według mnie Kosa Hidana to dobra broń.Może wygląda na pierwszą lepszą broń ale moze się okazać że jest to jedna z najsilniejszych broni w Anime Naruto.

Shiurkien Naruto-Jest to jak nazwa wskazuje broń używana przez Naruto  Jest to duży specyficzny SHIURIKEN który wygląda jak 4 duże- połączone ze sobą noże Kunai. Dzięki takiej budowie zadaje większe obrażenia niż zwykły duży Shiuriken czy nawet Fuuma Shuriken. Przez swój duży rozmiar Naruto przywołuje go za pomocą specjalnego zwoju który nosi zawsze przy sobie. Pierwszy raz widzimy jak Naruto używa go w kryjówce Akatsuki, atakując nim Sasoriego

Kastety-Kastety używane są do samoobrony i walki wręcz (np. przez Asumę). Odlewane z metalu (stal i aluminium). Zwiększają siłę ciosu wykonywanego pięścią. Przy wyjątkowo silnym ciosie w czaszkę można spowodować nimi nawet śmierć przeciwnika. Potrafią także zwiększać zasięg chakry skupionej na ostrzu.

Kubikiri Houcho (miecz Zabuzy)
Zdarzyło się wam widzieć shinobiego przemieszczającego się z wielkim mieczem? Za normę się przyjęło kunai'e, shuriken'y czy nawet jakieś małe mieczyki. Właśnie Kubikiri Houcho jest podstawową bronią podczas swoich eskapad. Z pewnością nie jednych zafrasował swoim ekwipunkiem. Operowaniem nim nie sprawia Zabuzie większych problemów. Choć jedynym mankamentem jest jego niezadowalająca szybkość. Można powiedzieć, że dzięki tej broni "demon" wykańcza swoje ofiary. Najpierw toczy standardową procedurę walki. Podstawowy bagaż; shuriken, kunai, techniki, walka wręcz. Dopiero później gdy się upewni, że jego ofiara jest już niezdolna do ruchów sięga po swój miecz Kubikiri Houcho.

Senbony z dzwonkami i same -Normalne senbony,tyle,że mają przyczepione dzwonki.Zwykle w walce przeciwnik unika tylko senbonów z dzwonkami i dostaje normalnymi senbonami.Jednażke mają równiez inną zalete,mianowicie-wydają dzwięki które trafiają do wewnętrznego ucha i powodują,że ma się halucynacje.Dzwonki wykorzystała Tsuchi Kin w walce z Shikamaru w czasie eliminacij do 3 rundy egzaminu na chuunina.

Shuriken-Mały, podręczny shuriken, który może i nie zadaje wielkich obrażeń, ale zranić może. Zazwyczaj jest używany do odwrócenia uwagi przeciwnika (rzuca się kilka shurikenów, przeciwnik zajmuje się unikaniem/odbijaniem i wtedy można wyprowadzić kolejny atak lub uciec xD), albo do cichego zabijania (zakraść się od tyłu, dwa shurikeny w głowę i ukryć ciało).
Używany zwykle przez genninów, którzy nie mają jeszcze na tyle doświadczenia lub siły, żeby walczyć większymi wersjami.

Gurda- to "dzban" umieszczony na plecach.Pierwszy raz obserwójemy techniki tej broni przy walce Gaary z Rockiem Lee.gaara dzięki shauku umie wladać nad piaskiem.W gurdzie gaary umieszczony był piasek.Zaletą gurdy jednakże jest to że przy szybkiej prędkości upadku , Gurda zamienia sie w piasek i amortyzuje posiadacza.

Haridoku- jest bronią używaną tylko przez Shizune....Jest to jakby 5-nabojowy pistolet na senbon.Jest łatwy w obsłudze i można go spokojnie nosić na ręcę.

Robale-Są one wykorzystywane do walki tylko przez klan Aburame.Są to specjalnie trenowane insekty które żywią się czakrą a w zamian są posłuszne temu kto je w sobie nosi.Insekty nie są wykorzystywane tylko no walki ale np. zwiadów,poszukiwani itp.

Pigułki A-Są to 3 pigułki:zielona,żółta,czerwona które są używane przez klan Akimchi. Każda z tych pigułek czasowo zwiększa ilość chakry użytkownika a po użyciu czerwonej pigułki ninja staje się niepokonany jednak po zażyciu przeważnie umiera lub zostaje ciężko ranny.

Nazwa: Karasu
Używa: Kankuro
Karasu jest pierwsza z trzech lalek kankuro. Tlumaczac doslownie slowo Karasu wyjdzie nam nazwa kruk. Kiedy poznajemy Kankuro widzimy ze kruka trzyma on zabandazowanego na plecach. Karasu moze przybierac postac roznych ludzi tak jak zaprezentowano nam to podczas pierwszego egzaminu na stopien chunina gdzie kruk zmienil sie w egzaminator oraz podczas eliminacji do trzeciego egzaminu na stopien chunina kiedy to kruk przybral postac kankuro a sam lalkarz schowal sie w bandazach.

Rękawica D-Jest to broń przed którą praktycznie nie można sie obronić np.Atak na Lee
Broń ta powoduje podwyższenie dźwięku który jest kumulowany w rękawicy.W przypadku uderzenia w ucho powoduje do ukodzenia bębenka przez co przeciwnik nie może utrzymać równowagi co prowadzi do oszołomienia przeciwnik ma wtedy wolną ręke i może zatakować.

Tetsubishi-Stalowe gwiazdki, które rzuca się na ziemię. Każda z nich jest tak zbudowana, że po kontakcie z ziemią, zawsze jeden kolec jest skierowany ku górze. Są ostre jak diabli, więc nadepnięcie na nie potrafi bez problemu przebić podeszwę buta. Dodatkowo kolce można zanurzyć w truciźnie, co sprawia, że stają się jeszcze bardziej niebezpieczne.


Chcesz prywatne postacie i inne ? Pisz na PW
Pomogłem ? Daj plusa
YAMATO JEST SUPER !!!! YAMATO FAN !!!!!

Offline

 

#2 2010-02-12 20:48:28

 Yamato Uzumaki

http://img402.imageshack.us/img402/7734/lolqo4.pngGenin

Skąd: Konoha
Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 103
Punktów :   -1 
WWW

Re: Bronie

Może być?


Chcesz prywatne postacie i inne ? Pisz na PW
Pomogłem ? Daj plusa
YAMATO JEST SUPER !!!! YAMATO FAN !!!!!

Offline

 

#3 2012-07-13 14:19:47

Depesz

http://img526.imageshack.us/img526/9886/llllzj9.pngUczeń

Zarejestrowany: 2012-07-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Bronie

nom..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Jaki silnik 125cc?