Ogłoszenie

Nowe forum o naruto :) logujcie sie i nie zniechecac sie małą liczbą userow/postów bo jeszcze to forum sie rozkreci

#1 2010-02-12 21:34:37

 Yamato Uzumaki

http://img402.imageshack.us/img402/7734/lolqo4.pngGenin

Skąd: Konoha
Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 103
Punktów :   -1 
WWW

Kekkei Genkai

Byakugan to ograniczenie więzów krwi klanu Hyuuga. Aktywowany jest poprzez użycie pewnej ilości chakry, bez potrzeby wykonywania pieczęci. Jest to typ oka pozbawiony źrenic. Byakugan obejmuje prawie 360 stopni. Widzi praktycznie wszystko dookoła. Użytkownik może dzięki niemu widzieć na odległość wielu kilometrów, jak i przenikać wzrokiem przez ściany i inne przedmioty. W ten właśnie sposób wykrywa ataki przeciwnika. W okolicach potylicy jest jeden ślepy punkt – nie widząc nadchodzących ataków z tej strony, użytkownik Byakugan'a trafiony w niego ginie od razu. W systemie cyrkulacji chakry (Keirakukei) istnieje 361 punktów znanych jako otwory chakry. Ich wyloty są mikroskopijne. Inaczej nazywane są one tenketsu. Trafione precyzyjnie zatrzymują lub zwiększają przepływ chakry w ciele przeciwnika. W ten sposób można ją kontrolować.

Techniki związane z Byakuganem

    * Juuken
    * Hakke Rokujuuyon Shou Aktywowany Byakugan
    * Hakke Hyaku Nijuuhachi Shou
    * Hakkeshou Kaiten
    * Hakkeshou Dai Kaiten
    * Hakke Kuushou
    * Hakke Hasangeki

Posiadacze Byakugana

    * Członkowie klanu Hyuuga (m.in. Hyuuga Neji, Hyuuga Hinata)

Hyouton
Hyouton to ograniczenie więzów krwi Haku. Hyouton pozwala mu łączyć ze sobą wodę i wiatr, w wyniku czego powstaje lód, którym może manipulować, jak tylko chce. Lód Haku jest wzmocniony przez chakrę, dzięki czemu normalne metody stopienia go są bezużyteczne.


Techniki związane z Hyoutonem

    * Makyou Hyou Shou
    * Sensatsu Sui Shou


Posiadacze Hyoutona

    * Shiro Haku

Mokuton to ograniczenie więzów krwi Pierwszego Hokage, a później Yamato (Tenzou) - w wyniku eksperymentów genetycznych Orochimaru. Polega na zamianie chakry w energię życiową. Pozwala użytkownikowi na nieograniczoną kontrolę nad ziemią i wodą, dzięki czemu tworzy rośliny, nad którymi ma władzę (może manipulować ich kształtem i rozmiarami).


Techniki związane z Mokutonem

    * Jukai Koutan
    * Moku Bunshin no Jutsu
    * Moku Jouheki
    * Shichuuka no Jutsu
    * Shichuurou no Jutsu


Posiadacze Mokutona

    * Pierwszy Hokage
    * Yamato (Tenzou)

Rinnegan to ograniczenie więzów krwi Rikudou Sennin (Mędrca Sześciu Ścieżek) i jego potomków. Rikudou Sennin był przedstawiony jako pierwotny shinobi, a jego doujutsu traktowane było jako najpotężniejsze z trzech wielkich doujutsu. Mówi się, że jako pierwotny shinobi stworzył współczesne ninjutsu. Rinnegan był traktowany jako bóg stworzenia, kiedy świat był umęczony chaosem i jako broń destrukcji, która mogła zwrócić wszystko w nicość. Używanie Rinnegana może dać władze użytkownikowi nad wszystkimi sześcioma elementami chakry.

Prawdziwe zdolności Rinnegana obecnie są nieznane. Sierota z AmeGakure (Wioski Ukrytej w Deszczu), Nagato, był dziedzicem doujutsu i używał go nie
zdając sobie z tego sprawy, kiedy był zły i wystraszony. Wchodził w stan szału, który pozwalał mu pokonywać o wiele silniejszych wrogów. Nagato pod przykrywką Pain'a został liderem Akatsuki i miał także zdolność do przechodzenia pomiędzy sześcioma różnymi ciałami. Za każdym razem, gdy Nagato przenosił się do innego ciała, jego Rinnegan podróżował z nim.
To prawdopodobnie daje początek "transmigracji". To cykl reinkarnacji i odrodzenia występującego w Hinduizmie i Buddyzmie. Jest sześć stadiów odrodzenia w kosmologii, przedstawiających wszystkie dobre i złe wcielenia.


Techniki związane z Rinnegan'em

    * na razie brak


Posiadacze Rinnegan'a

    * Rikudou Sennin (Mędrzec Sześciu Ścieżek)
    * Pein

Sharingan to ograniczenie więzów krwi klanu Uchiha wywodzące się z Kekkei Genkai klanu Hyuuga - Byakugan'u. Aktywowany jest poprzez użycie pewnej ilości chakry, bez potrzeby wykonywania pieczęci. Sharingan może szybko i bezbłędnie rozpoznawać techniki ninjutsu, genjutsu i taijutsu. Ale to nie tylko jedyna zdolność jaką posiada Sharingan. Głównym jego zastosowaniem jest kopiowanie technik rywala. Oznacza to, że im w większej ilości walk jest on użyty, tym więcej technik jest przyswajanych. Sharingan jest bezużyteczny wobec innych posiadaczy Kekkei Genkai, gdyż nie potrafi skopiować stosowanych przez nich technik.

Znane są trzy poziomy Sharingan'a

    *
      Sharingan pierwszego stopnia Poziom pierwszy (z dwoma "łezkami")
      Dzięki niemu użytkownik może dostrzegać zjawiska niewidoczne normalnym okiem - obiekty poruszające się z dużą prędkością, przepływ chakry. Może kopiować jedynie techniki taijutsu.

    *
      Sharingan drugiego stopnia Poziom drugi (z trzema "łezkami")
      Drugie stadium Sharingana, pozwala kopiować praktycznie wszystkie techniki ninjutsu, genjutsu i taijutsu z wyjątkiem tych ograniczonych do więzów krwi. W pewnym stopniu pozwala też na przewidywanie kolejnych ruchów przeciwnika.

    *
      Mangekyou Sharingan Poziom trzeci - Mangekyou Sharingan (Kalejdoskop)
      Bardzo rzadki, unikalny poziom Sharingan'a. Mówi się, że aby go posiąść trzeba zabić swojego najlepszego przyjaciela lub osobę, którą darzy się wielkim uczuciem.


Techniki związane z Sharingan'em

    * Sharingan Soufuusha Sannotachi
    * Amaterasu
    * Tsukuyomi Mangekyou Sharingan Kakashiego
    * Susanoo


Posiadacze Sharingan'a

    * Członkowie klanu Uchiha (m.in. Uchiha Itachi, Uchiha Sasuke)
    * Hatake Kakashi (otrzymał od członka klanu Uchiha Obito)
    * Tobi (Uchiha Obito z duszą Madary)

Shikotsumyaku to ograniczenie więzów krwi w klanie Kaguya. Klan Kaguya pochodził z Kraju Wody i był tam znany z miłości do walki. Niemądrze postąpili rzucając wyzwanie własnemu krajowi, wszyscy zostali zgładzeni poza Kimimaro. Ten klan ma zdolność do manipulowania własną strukturą kostną. Członkowie klanu są w stanie wyjąć własne kości i użyć ich jako broni twardej jak stal i ostrej jak brzytwa. Nie byli ograniczeni liczbą kości w ciele jak normalny człowiek (kość, którą wyciągali z organizmu zostawała natychmiast zastępowana nową). Złamanie którejkolwiek z kości posiadacza Shikotsumyaku było czymś niemożliwym. W połączeniu siły, szybkości, zwinności oraz specjalnych zdolności Kimimaro mógł używać technik taijutsu zwanych "tańcami".


Techniki związane z Shikotsumyaku

    * Tsubaki no Mai
    * Yanagi no Mai
    * Karamatsu no Mai
    * Tessenka no Mai (Tsuru; Hana)
    * Sawarabi no Mai
    * Teshi Sendan


Posiadacze Shikotsumyaku

    * Członkowie klanu Kaguya (m.in. Kaguya Kimimaro)

Souma no Kou to Kekkei Genkai dwóch braci - Sakona i Ukona. Pozwala im na połączenie swego ciała z innym członkiem klanu, na poziomie molekularnym. Tacy połączeni shinobi, uzyskują wspólną siłę, szybkość i wytrzymałość. Zwykle przez większość czasu, jeden z dwóch fuzjantów pozostaje uśpiony kiedy drugi pozostaje aktywny i budzi się dopiero na czas walki. Z ciała użytkownika w każdej chwili i z każdego miejsca, może wyrosnąć część ciała osoby, z którą się połączyła. Wtedy użytkownik może zarówno bronić się, jak i atakować. Rozdzielenie obu ninja jest możliwe, ale wymaga sporej ilości chakry i siły obydwu fuzjantów. Jeśli w czasie rozdzielenia jeden z ninja zostanie ranny, może w miarę szybko wyleczyć się z ran, jeśli znów połączy się ze swym partnerem. Souma no Kou umożliwia także na połączenie swego ciała z ciałem przeciwnika nie należącego do klanu, w celu osłabienia jego potencjału bojowego i w efekcie doprowadzenie do jego śmierci. Jeśli połączeni ninja zostaną zranieni, to obrażeniom ulegną narządy obydwu z nich.


Techniki związane z Souma no Kou

    * Kisei Kikai
    * Tarenken
    * Tarenkyaku


Posiadacze Souma no Kou

    * Sakon
    * Ukon


Chcesz prywatne postacie i inne ? Pisz na PW
Pomogłem ? Daj plusa
YAMATO JEST SUPER !!!! YAMATO FAN !!!!!

Offline

 

#2 2012-07-13 14:15:46

Depesz

http://img526.imageshack.us/img526/9886/llllzj9.pngUczeń

Zarejestrowany: 2012-07-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Kekkei Genkai

no nono

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Rosja - Egipt, 19 VI, 20:00 hosting zdjęć png suche kąpiele co2 airedale terrier cena